ВЕСЕЛ ДЕЛФИН-САНДАНСКИ-07-09/07-50 М.с РУМЕН АТАНАСОВ , ВАЛЬО БАЛКАНСКИ и МАРИО БАЗЛЯНКОВ


Отново апелирам към БФПС-Премахнете най-добрите постижения за деца под 12 г. 

ЧЕРВЪРТИ ПОЛУДЕН-09/07-Валякът Сливен 2002 при малките пиленца-момиченца работи с пълна мощ.

50 м.делфин-момиченца-Ново Шампионско злато за Дияна Димова/Сливен 2002 /-32,94 -резултат на 0,05 сек по-слсб от НДП на Вася Кадоглу от 2014 г.Втора е Катерина Кирова/Сливен 2002 /-33,7,а трета-Александра Вачкова/Астери/-34,81.

50 м.делфин-момченцаЧетвърта  титла за Ясен Бонев/Астери/-31,97 пред Никола Жеков/Ч.море/-33,22 и Никола Белоев/Викинг 2008/-33,94 

100 м.гръб-момиченца-Отново злато за Дияна Димова/Сливен 2002/-1,17,85, сребро за Калина Захариева/ГД спорт/-1,17,96 и бронз за Мартина Ангелова/ЦСКА/1,19,86 Отново на четвърто място за Тиана Темелкова/Младост 91/.

100 м.гръб-момченца-Най-после злато за Пловдив и то много убедително-Илиян Вардинов/Спринт/-1,15,76 пред Александър Георгиев/Акулите/-1,17,87 и трети е Тодор Господинов/Траяна/-1,18,71.

100 м.кроул-момиченца-Златен медал за Калина Захариева/ГД спорт/-1,07,27 следвана от Ивет Станкова/Бриз/-1,08,22 и Цветомира Йончева/Атомик/-1.10,74

100 м.кроул-момченца-Суперфаворитът Ясен Бонев/Астери/-1,06,65 на светлинни години пред Алекс Стойнов/Олимп/-1,08,83 и Борис Тодоров/Акулите/-1,09,00.

4 х 50 м.съчетана -момиченца-Астери,Черно море.Левски

TРЕТИ ПОЛУДЕН-08/07Отново апелирам към БФПС-Премахнете най-добрите постижения за деца под 12 г.

50 м.гръб-момченца-Шампион е Богдан Попов/Добруджа/-35,71 следван от Тодор Господинов/Траяна/-35,98 и Ивайло Иванов/Омега 01/-36,05.Миналата година Богдан е едва 18-ти на „Златна Рибка“с 42,00.Другите двама медалисти също бележат възход.

50 м.гръб-момиченца-Злато за Диана Димова/Сливен 2002/-35,70 която е шампионка и миналата година на Златна рибка-37,70.Сребро за Мартина Ангелова/ЦСКА/-36,14 и бронз за Мартина Филипова/Ю.Русев/-36,50.Четвърто място за Тиана Темелкова/Младост 91/.

100 м.делфин-момченца-Трета  титла за Ясен Бонев/Астери/-1,13,52 пред Никола Жеков/Ч.море/-1,18,28 и Станислав Стоичков/Албатрос 2001/-.

100 м.делфин-момиченца-Шампионско злато за Диана Димова/Сливен 2002 /-1,15,97 пред Катерина Кирова/Сливен 2002 /-1,17,39 и Калина Захариева/ГД спорт/-1,21,14

100 м.бруст-момченца– Отново убедителен шампион след 50-те метра е Радо Стойчев/Инвиктус/-1,24,65 пред Красимир Кръстев/Траяна/-1,28,71 и Илиян Вардинов/Спринт/-1,29,36.

100 м.бруст-момиченцаИзненадваща шампионка е Мия Апостолова/Левски/-1,28,49 следвана от Валентина Радева/Астери/-1,29,67  и Катерина Кирова/Сливен 2002 /-1,30,34.

ПЪРВИ ПОЛУДЕН-07/07

Започна националния шампионат „Весел делфин“в Сандански за 11 годишни деца.На 200-те метра св.ст.които се водят за „входни“бяха показани добри резултати.Особено при момиченцата.Калина Захариева/ГД спорт/ спечели с 2,23,38 или с над 8 секунди е златна медалистка.Втора е Ева Христова/Черно море/-2,31,83,а трета-Цветомира Йончева/Атомик/-2,32,28.При момченцата злато за Ясен Бонев/Астери/-2,21,45 следван от Илиян Вардинов/Спринт/-2,22,50 и Борис Тодоров/Акулите/-2,25,42.Отново обръщам внимание на БФПС за изписването на протокола.Първо е на латиница и второ отново изплуват ужасяващото DLOP Vesel Delfin

ВТОРИ ПОЛУДЕН08/07-Интересна възраст-11 годинки и любопитни стартове

    50 м.бруст-момченцаСнимка на СК''Акулите''Бургас. Отново щампион в потока е Радо Стойчев/Инвиктус/-40,61 след миналогодишната му победа при рибките.Втори е Максим Манолов/Ч.море/-41,41,а трети-Кирил Стоянджов/Акулите/-41,68.

50 м.бруст-момиченцаСнимка на Валентин Балкански.-Въпреки липсата на басеин шампионка е Катерина Кирова/Сливен 2002 /-40,24 пред Валентина Радева/Астери/-41,29 и Гергана Донева/Добруджа/-41.98.Класирането е е почти същото както през миналата година.

50 м.кроул-момченцаСнимка на Валентин Балкански.Категоричен шампион е Александър Георгиев/Акулите/-30,58 следван от Никола Белоев/Викинг 2008/-31,04 и Алекс Стойнов/Олимп/-31,67.

50 м.кроул-момченца-Златен медал за Мартина Филипова/Ю.Русев/-31,34 пред Мариета Жекова/Ч.море/-31,25 и изненадата Карина Карпузова/Славия/-32,24

200 м.съчетано-момченцаСнимка на Валентин Балкански.Отново силна победа на Ясен Бонев/Астери/-2,41,71 следван от Илиян Вардинов/Спринт/-2,44,77 и Никола Жеков/Ч.море/-2,46,69.

200 м.съчетано-момиченца-Смазваща втора победа на Калина Захариева/ГД спорт/ спечели с 2,46,19 или с над 11 секунди по-доре от сребърната Славомира Дякова/Ч.море/-2.57.70 и Мартина Ангелова/ЦСКА/-2,57,79.Четвърта е Мия Керемедчиева/Омега 01/.

4 х 50 м.св.ст-момченца Декласиране на първия и втория отбор-Акулите и вкинг и злато за Дамини Лято Връбница следван от Инвиктус и Бриз.

4 х 50 м.св.ст-момиченца-Шампионки са малките пиленца от Черно море пред Бриз и Левски.Без пловдивски щафети което е прецедент от 1000 години.

Advertisements

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

%d bloggers like this: