swimrecords and rankings

-обновява се-МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР СЪРБИЯ ГРАН ПРИ-ЗРЕНЯНИН -05/08.11.2015г.25 м.


d180d183d0bcd0b5d0bd-d0b0d182d0b0d0bdd0b0d181d0bed0b21(1)08/11-ФИНАЛИ-400 м.съчетано-жени-Аня Цревар/Сърбия/-4.40.18,Тяша Одер/Словения/-4.41.78.200 м.бруст-мъже-Мартин Шолоши/Унгария/-2.12.60.200 м.св.ст.жени-Тяша Пинтар/Словения/-1.59.97,Тяша Одер/Словения/-2.00.53,Гайя Натлацен/Словения/-2.00.76,Сара Рачник/Словения-2002 г./-2.02.59,100 м.съчетано-мъже Борис Стоянович/Сърбия/-55.69,100 м.бътерфлай-жени Диана Наглич/Словения/-1.02.15,200 м.св.ст.мъже-Урош Николич/Сърбия/-1.48.61,…Венелин Смуков-1.55.52,100 м.бруст-жени Йована Богданович/Сърбия/-1.09.07,Мила Медич/Сърбия-2000 г./-1.11.37,100 м.гръб-мъже-Мате Винклер/Унгария/-54.24,200 м.гръб-жени Йелена Йецански/Сърбия/-2.13.74,50 м.бътерфлай-мъже Радован Силевски/Сърбия/-23.95…3.Динко Юкич-24.03,СЕРИИ- 50 м.бътерфлай-мъже Динко Юкич-24.87,Венелин Смуков/ЦСКА/-26.63,200 м.бруст-мъже-Борис Томов/Астери/-2.51.07,200 м.св.ст-мъже -Венелин Смуков-1.24,Арсени Бекетов-1.57.22,200 м.гръб-момичета-Азра Янък-2.38.98,Габриела Тимнева-2.45.09,Мишел Захариева/всички от Астери/-2.49.61 7/11 ФИНАЛИ-Малко позабравих това състезание. Добре,че Александър Конкеев е на линия и ни информира своевременно.Нашата рекордьорка Вася Кадоглу участва във финала на 100 м.съчетано където  постигна 1.08.76.Варненското момиче постави куп национални рекорди и вече си личи лидерската треньорска ръка на Динко Юкич по чиято методика Вася работи от една година.Днес тя ще плува в най-силната си дисциплина 400 м.съчетано.Арсени Бекетов ме изненада с отличното си плуване на 1500 м.и с 15.37.68 зае 4-тото място.Венелин Смуков/ЦСКА/ е 4-ти във финала на 200 м.бътерфлай с 2.06-76.Ето и всички финали1500 м.св.ст.-Жан Погачар/Словения/-15.23.58,Марк Анави/Израел/-15.23-64,Никола Ратков/Сърбия/-роден 1999 г.-15.35.68,400 м.св.ст.жени-Шпела Бохинц/Словения/-4.07.14,Андрея Мурец/Израел/-4.07.21,Тяша Одер/Словения:-4.07.82,Гайя Натлацен/Словения/-4.09.59,Аня Цревар/Сърбия/-4.09.76,Тяша Пинтар/Словения/-4.13.51,100 м.съчетано-жени-Амил Иври/Израел/-59.95,Андрея Мурец/Израел/-1.01.98,Тяша Пинтар/Словения/-1.03.43,200 м.бътерфлай-мъже-Кристиан Фераро/Италия/-1.59.77,Алекса Бобар/Сърбия/-роден 1999 г-2.02.44,100 м.св.ст.мъже-Давид Гамбург/Израел/-49.25,Зюв/Зевс/Колонтаров/Израел/-49.37,Урош Николич/Сърбия/-49.63 50 м.гръб-жени-Керен Зибнър/Израел/-29.04,Йелена Йецански/Сърбия/-29.52,50 м.бруст-мъже-Марко Лазич/Сърбия/-27.89,Имри Ганиел/Израел/-28.32. 06/11-ФИНАЛИПродължава рекордната серия на Вася Кадоглу.В полуфинала на 100 м.съчетано варненката постигна 1.07.69 и влиза във финала утре/днес-ред./На 800 м.тя постигна 9.19.63 и това също е национален рекорд.Старият бе на Ирина Дамяниду от 1987 г.По време на плуването тя подобри рекорда за деца и на 400 м.св.ст.с 4.36.11.Така само 0.13 сек.разделиха варненката от рекорда на 800 м.за девойки-младша на Тони Струменлиева от 1982 г.!!!!!Нашия Арсени Бекетов/ПСК Черно море е седми на 400 м.съчетано с 4.38.46.Ето и останалите резултати от финалите.800 м.кроул-Тяша Одер/Словения/-8.25.42 пред Шпела Бохинц/Словения/-8.26.20 и Гайя Натлацен/Словения/-8.36.62.400 м.съчетано-мъже-Шампион е Жан Погачар/Словения/-4.21.93.Трети е новото чудо на Сърбия-Алекса Бобар-роден 1999 г.-4.23.78.200 м.бруст-жени-Йованка Богданович/Сърбия/-2.26.39 е първа пред Амил Иври/Израел/-2.27.11.100 м.бруст-мъже Шампион е Мартин Солоши/Унгария/-1.00.74.100 м.св.ст.жени-Първа е пълната анонимничка Андрея Мурец/Израел/-53.49!!!пред Керен Зибнър/Израел/-54.72.100 м.гръб-жени Отново 23-годишната еврейка от Йерушалаим Андрея Мурец/Израел/ме изненада с 59.72.100 м.бътерфлаймъже Шампион е Динко Юкич -53.13.Алекса Бобар постигна 56.03.50 м.гръб-мъжеТройна победа за Израел-Шампион е Йонатан Копелев-24.46 пред фаворита Яков-Ян Тумаркин-24.87 и Давид Гамбург-24.97.50 м.бътерфлай-жени И тук първи за 3 израелки.Шампионка е Амил Иври-26.66 пред Андрея Мурец-26.99 и Керен Зибнър-27.50.06/11-СЕРИИНови два национални рекорда на Василики Кадоглу за деца.На 50 м.бътерфлай Вася постигна 30.56 и подобри стария рекорд на София Иванова от 2013 г.На 100 м.съчетано варненката постигна 1.08.72 с което подобри своя национален рекорд за деца от тази година и попадна във финала довечера.Силно плува Борис Томов който вчера на 400 м.съчетано подобри своето лично постижение с над 20 секунди и 7 секунди на 100 м.бруст.Добре се представят и останалите деца от image-b768f1d01941a96388a3b29ea5ba269f4db8cf22c267d82a0d6921ccef2fcbda-VКПС „Астери“водени от Динко Юкич-Петя Бонева,Мишел Захариева/2004 г./-2.57.17 на 200 м.бруст,Азра Янък и Габриела Тимнева.На 100 м.св.ст.Венелин Смуков/ЦСКА/постигна 53.40 .Очаквам резултата на Вася на 800 м.кроул.5/11ФИНАЛИ-Във финала на 200 м.бътерфлай Вася Кадоглу/Астери/постигна 2.26.01.Първа е  Керен Зибнер/Израел/-2.11.24.На 400 м.св.ст.Арсени Бекетов/ПСК Черно море/има 4.00.35 .Победител е Идо Хабер/Израел/-3.52.03.Останалите победители-200 м.гръб-Яков Ян Тумаркин/Израел/-1.57.30,който е бивш европейски младежки шампион.На 50 м.бруст-жени шампионка е Амил Иври/Израел/-31.50.На 50 м.св.ст.злато за Борис Стоянович/Сърбия/-22.47.,а Андрей Барна/Сърбия/роден 1998 г.има 22.79.200 м.съчетано-мъже Двоен шампион-Алекса Бобар/Сърбия/-1999 г.-2.03.09 и Кристиан Фераро/Италия/-по 2.03.09.200 м.съчетано-жени Първа е Амил Иври/Израел/-2.14.10, втора е Тяша Пинтар/Словения/-2.14.42.Днес 06/11-Вася Кадоглу/Астери/ще участва  на 50 м.бътерфлай заедно със съотборничките си Петя Бонева и Азра Янък.Борис Томов/Астери/-2002 г.ще плува на 400 м.съчетано.Вася,Мишел Захариева и Азра ще плуват на 100 м.съчетано.Венелин Смуков/ЦСКА/участва на 100 м.св.ст.Мишел и Габриела Тимнева/Астери/ще плуват 200 м.бруст.,а Вася ще участва в нова дисциплина-800 м.св.ст. 05/11-В Зренянин /Сърбия/започва голям международен турнир на 25 м.басеин с участието на отбори от 11 държави.От България участват отборите на КПС „Астери“-6 деца водени от Динко Юкич и по 1 състеател от ЦСКА и ПСК“Черно море“.Още през първия ден image-1418042925144-VВасилики Кадоглу/Астери/изплува 200 м.бътерфлай за 2.25.25 което е нов републикански рекорд за девойки-младша и за деца.Вася влиза във финала и след оед ще плува заедно с Керен Зибнер/Израел/,Ваня Муртин/Сърбия/,Диана Наглич/Словения/ и др.Само 6 минути след серията тя участва на 200 м.съчетано и постигна 2.31.71 което е рикорд на турнира за деца и младша възраст.Във финала попадна и Арсени Бекетов/ПСК Черно море/който постигна 4.00.85 и ще мери сили с новото чудо на Сърбия -Никола Ратков/1999 г./-3.57.62,Идо Хабер/Израел/ и др.Венелин Смуков/ЦСКА/постигна 58.61 на 100 м.бътерфлай и е с 9-то време, на 50 м.кроул има 24.30.Останалите деца от Астери Мишел Захариева,Азра Янък,Петя Бонева и др.плуват достойно ведно с по-големи от тях състезатели.ОЧАКВАЙТЕ ФИНАЛА НА ВАСЯ КАДОГЛУ И АРСЕНИ БЕКЕТОВ СЛЕД 18 ЧАСА.РУМЕН АТАНАСОВ

Advertisements

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

%d bloggers like this: