ТУРНИР „АЛЕКСАНДРИЯ4-СОЛУН-05-07.12.2014 г.с РУМЕН АТАНАСОВ И ВАЛЬО БАЛКАНСКИ


SУтре започва дългоочакваната квалификация за покриване на нормативи за първенствата на Европа и Света догодина.След продължителен лагер-сбор на комплекса“Камчия“нашите отиват в Солун в доста разширен състав-

ETAR 2000 BUL ETAR 2000
MEN MEN
1 SABEVTANISLAV ETAR 2000
200m BUTTERFLY 02:32.00
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:32.00
400m INDIVIDUALMEDLEY 05:23.00
2 SABEVSIMEON ETAR 2000
100m FREESTYLE 01:00.00
200m FREESTYLE 02:14.00
400m FREESTYLE 04:40.00
100m BREASTSTROKE 01:20.00
1500m FREESTYLE 18:45.00
SC PIRIN BUL PIRIN
WOMEN WOMEN
1 ANDONOVARAYA PIRIN
200m FREESTYLE 02:11.30
400m FREESTYLE 04:35.60
SC DAMINI SV BUL DAMINI
MEN MEN
1 VAGELOVDIMITAR DAMINI
100m FREESTYLE 01:00.90
200m FREESTYLE 02:12.10
400m FREESTYLE 04:42.00
1500m FREESTYLE 19:15.00
2 IVANOVYOSIF DAMINI
200m BREASTSTROKE 02:42.10
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:29.85
400m INDIVIDUALMEDLEY 05:25.20
BOULGARIA BOUL
MEN MEN
100m BUTTERFLY 1 PETROVSKI NIKOLAY       01:04.00 BOUL
200m BUTTERFLY 02:20.00
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:23.00
400m INDIVIDUALMEDLEY 05:05.00
50m FREESTYLE 2 STOIMENOV MIROSLAV    00:25.50 BOUL
100m FREESTYLE 00:55.80
100m BACKSTROKE 01:05.50
50m BUTTERFLY 00:27.50
100m BUTTERFLY 01:04.00
50m FREESTYLE 3 DOBREV IVAN                  00:26.00 BOUL
200m FREESTYLE 02:07.00
50m BACKSTROKE 00:30.00
100m BACKSTROKE 01:05.50
50m BACKSTROKE 4 EPITROPOV LYUBORMIR   00:31.00 BOUL
50m BREASTSTROKE 00:31.50
100m BREASTSTROKE 01:08.50
200m BREASTSTROKE 02:28.00
50m FREESTYLE 5 TONEV KONSTANTIN        00:25.10 BOUL
100m FREESTYLE 00:55.10
50m BREASTSTROKE 6 PETROV MIHAIL               00:32.80 BOUL
100m BREASTSTROKE 01:12.00
200m BREASTSTROKE 02:37.00
50m BREASTSTROKE 7 RUSINOV VIKTOR            00:33.60 BOUL
100m BREASTSTROKE 01:14.00
200m BREASTSTROKE 02:39.70
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:35.00
200m BACKSTROKE 8 BAYDANOV NIKOLAY        02:24.00 BOUL
50m BUTTERFLY 00:28.00
100m BUTTERFLY 01:02.20
200m BUTTERFLY 02:18.30
50m BACKSTROKE 9 BOZHILOV KRISTIAN       00:28.00 BOUL
100m BACKSTROKE 00:59.90
200m BACKSTROKE 02:06.60
50m FREESTYLE 10 VLADIMIROV VLADIMIR   00:24.80 BOUL
50m BACKSTROKE 00:29.10
100m BACKSTROKE 01:01.00
100m FREESTYLE 11 BEKETOV ARSENIY           00:55.80 BOUL
200m FREESTYLE 01:59.20
400m FREESTYLE 04:07.50
1500m FREESTYLE 16:15.20
50m FREESTYLE 12 TSONEV YANOR               00:24.70 BOUL
100m FREESTYLE 00:55.20
200m FREESTYLE 01:58.50
400m FREESTYLE 04:11.30
100m BUTTERFLY 00:59.80
50m BUTTERFLY 13 KOSTADINOV GEORGI      00:23.70 BOUL
100m BUTTERFLY 00:59.60
200m BUTTERFLY 02:15.50
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:18.40
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:58.60
14 NAUMOV KIRIL BOUL
100m FREESTYLE 00:58.00
200m FREESTYLE 02:07.00
400m FREESTYLE 04:25.00
100m BACKSTROKE 02:23.00
15 SMUKOV VENELIN BOUL
50m FREESTYLE 00:25.00
100m FREESTYLE 00:55.00
200m FREESTYLE 02:00.00
50m BUTTERFLY 00:27.00
100m BUTTERFLY 01:01.00
16 BOZHILOV PETAR BOUL
50m FREESTYLE 00:26.60
100m FREESTYLE 00:54.20
200m FREESTYLE 01:57.80
400m FREESTYLE 04:07.20
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:46.20
17 BOZHINOVSKI BLAGOVEST BOUL
50m FREESTYLE 00:26.78
100m FREESTYLE 00:59.12
200m FREESTYLE 02:09.95
100m BACKSTROKE 01:08.67
18 LAZAROV LILYAN BOUL
100m BREASTSTROKE 01:11.08
200m BREASTSTROKE 02:35.21
19 UZUNOV BLAGOVEST BOUL
50m BREASTSTROKE 00:31.14
100m BREASTSTROKE 01:11.65
200m BREASTSTROKE 02:45.66
20 NIKOLOV KALOYAN BOUL
200m BUTTERFLY 02:11.64
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:11.93
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:41.31
21 VALKANOV YANOR BOUL
100m BACKSTROKE 01:02.90
50m BREASTSTROKE 00:32.80
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:15.00
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:55.00
22 GEROV IVAN BOUL
50m BREASTSTROKE 00:30.60
100m BREASTSTROKE 01:05.95
200m BREASTSTROKE 02:23.80
23 DIMITROV NIKOLA BOUL
200m BUTTERFLY 02:03.11
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:20.00
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:25.30
24 GYONDROV ENTIM BOUL
100m BREASTSTROKE 01:12.50
200m BREASTSTROKE 02:32.00
200m INDIVIDUALMEDLEY
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:56.00
25 STOITSOV STOICHKO BOUL
50m FREESTYLE 00:24.80
100m FREESTYLE 00:54.10
200m FREESTYLE 02:01.50
50m BUTTERFLY 00:26.60
26 REZASHKI MATEY BOUL
50m BREASTSTROKE 00:31.00
100m BREASTSTROKE 01:08.00
200m BREASTSTROKE 02:28.00
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:52.00
27 MANOLOV DIMITAR BOUL
400m FREESTYLE 04:14.50
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:13.50
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:48.00
28 ATANASOV VALENTIN BOUL
100m FREESTYLE 00:57.00
200m FREESTYLE 02:06.00
400m FREESTYLE 04:18.50
1500m FREESTYLE 16:52.00
29 STOYANOV GEORGI BOUL
50m FREESTYLE 00:25.00
100m FREESTYLE 00:54.00
200m FREESTYLE 02:00.10
400m FREESTYLE 04:15.00
30 AYKOV AGNDE BOUL
400m FREESTYLE 04:19.80
800m FREESTYLE 08:53.22
1500m FREESTYLE 17:00.81
31 ATANASOV DIMITAR BOUL
200m FREESTYLE 02:00.70
400m FREESTYLE 04:14.49
800m FREESTYLE 08:41.10
1500m FREESTYLE 16:32.15
WOMEN WOMEN
1 KADOGLU GEORGIYA BOUL
200m BREASTSTROKE 02:34.45
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:19.67
400m INDIVIDUALMEDLEY 04:57.52
2 YOZOVA ILINA BOUL
50m BACKSTROKE 00:33.00
50m BREASTSTROKE 00:35.50
100m BREASTSTROKE 01:18.00
200m BREASTSTROKE 02:50.00
3 MARKOVA DARIYA BOUL
50m FREESTYLE 00:30.00
100m FREESTYLE 01:14.30
200m FREESTYLE 01:22.20
400m FREESTYLE 04:58.60
4 NEYDENOVA SOFIA BOUL
50m FREESTYLE 00:29.50
100m FREESTYLE 01:03.20
200m FREESTYLE 01:20.50
400m FREESTYLE 04:54.44
5 PETKOVA KONSTANTINA BOUL
400m FREESTYLE 04:51.12
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:35.44
400m INDIVIDUALMEDLEY 05:22.21
6 MIHNEVA VENELINA BOUL
200m BREASTSTROKE 02:49.14
200m INDIVIDUALMEDLEY 02:28.47
400m INDIVIDUALMEDLEY 05:22.21
7 KODINOVA BOZHIDARA BOUL
50m BACKSTROKE 00:32.80
100m BACKSTROKE 01:09.90
200m BACKSTROKE 02:34.00
50m BUTTERFLY 00:32.00

Похвално са привлечени доста млади състезатели.Ще отсъстват двама от най-добрите Бояна Томова  и Антъни Иванов,които са на тренировъчен лагер в Доха и отбора на ПК“Спринт“.За пловдивчани е малко необяснимо тяхното отсъствие от Солун.Явно Ботко Трендафилов е преценил,че участието им в Ниш след десетина дни ще бъде също така важно и е насочил покриването на нормативите на Диана Петкова,Петко Тороманов  другите негови състезатели за по-късна дата.Да видим дали това е правилен ход.В Солун ще се покриват нормативите за Световното в Казан,Европейските олимпийски младежки игри в Баку и Младежките спортни дни в Тбилиси.Да не забравя и Балканиадата.За Букурещ едва ли ще се покриват някакви времена ,защото ситуацията с нашите младежи и девойки за балканския шампионат догодина е доста напечена.Прекалено силни са младежките отбори на Румъния,Гърция и Турция и девическите на Сърбия,Турция и Гърция.Като прибавя и две-три състезателки от Молдова става страшно.Дано в края на април 2015 г.противниците ни да не са във върхова форма.Отново и отново ще призова БФПС за осигури наше участие догодина на Централноевропейския шампионат за юноши и девойки.Участието ни на такива невзрачни  турнирчета като „Александрия“ със състезатели -втора ръка от Гърция и „страховити“плувци от Кипър,Босна и Херцеговина и Македония е доста подозрително.Дано не е това което си мисля.Вероятно само аз!Все пак в Солун ще участват редица известни наши имена-Никола Димитров,Джорджия Кадоглу,Иван Геров,Калоян Димитров,Венелина Михнева и др.е добър симптом за емоционалната привързаност на българските плувци към родината.РУМЕН АТАНАСОВ И ВАЛЬО БАЛКАНСКИ

Advertisements

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

%d bloggers like this: